MENÜ
Hakkımızda

Biz Kimiz?

Era Yazılım "Matbaa Yönetim Sistemleri" konusunda uzman , müşterilerini büyütmeyi ve onlarla büyümeyi hedefleyen genç ve dinamik firmadır.

Firmamız

Firmamız

Firmamız 2004 yılında , dünya baskı teknolojilerini oldukça geriden takip eden ülkemizde yazılım alanında ihtiyacı karşılamak üzere "EraOFSET Matbaa Yönetim Sistemleri" ile sektöre hizmete vermeye başlamıştır.Bu çerçevede matbaaların "İşletme Yönetim Sistemi" anlayışına uygun, bütünleşik yönetim sistemi ihtiyaçlarına yönelik yazılımlar geliştirmektedir.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Türkiye ve çevre ülkelerde uluslararası standartlarda yazılım sunabilmek ve Matbaa Sektörüne yönelik yazılım ve iş çözümleri sunarak "Dünya Matbaa Yazılımı" sektöründe lider kuruluşlardan biri olmaktır.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

Biz değerlere saygılı bir AR-GE ve Teknoloji şirketiyiz.

Yenilik : Biz yeniliğin itici gücüyle matbaa seötürünün yazılım sorunlarını çözmeye odaklanarak, AR-GE ve Müşteri Hizmetleri ekiplerimizle daha çok yeni iş fırsatı açmak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz.

Mükemmelik : Her işimizde entellektüel ve fiziksel kaynaklarımızı sizin için en mükemmel sonuçları üretecek şekilde birleştirerek gerçekleştirmek için çalışan bir teknoloji şirketiyiz.

Memnuniyet : Tüm iç ve dış müşterilerimizi memnun edebilmek için çalışan bir teknoloji şirketiyiz.

Kalite : Her işimizde ve her adımımızda müşterilerimize en iyi sonucu vermek için ürün (AR-GE ve müşteri hizmetlerinde kaliteyi korumak ve daha da iyi seviyelere çıkarmak için çalışan bir teknoloji şirketiyiz.

Değer : Biz insanlara, aileye, topluma ve tüm insanlığa yaş, cinsiyet, bölge, ülke ve kültürel farklılıklara bakmaksızın, tüm değerlere saygı göstererek çalışan bir teknoloji şirketiyiz.