MENÜ

YÖNETİM

Yönetim yetenek değil bilgi gerektirir !

İşletmesinde olup biten herşeyi birkaç tıklamayla görebilen her yönetici başarılı olabilir . Yeter ki gerekli bilgilere ulaşmak için günlerini harcamasın. Zamanını bilgiye ulaşmak için değil , edindiği bilgilere göre gidiş yönüne karar vermek için harcasın.

EraOFSET yönetim için gerekli tüm bilgileri sunar

EraOFSET yöneticilere bir tek ekrandan işletmesinde olup biten herşeyi izleme ve inceleme imkanı sunar. Yönetici programa girilen bilgileri yönetim ekranında izleyebilir. İsterse üzerine çift tıklayarak işlem ayrıntısını anında görebilir. Örneğin bir üretim kaydına ulaşmak ve incelemek için yöneticinin üretimin nereden , nasıl kaydedildiğini bilmesine gerek yoktur . Yapması gereken sadece programa üretimleri göster demek ve incelemek istediği kayda çift tıklamaktır.

Kayıtlardaki düzeltme ve silmelerden yöneticinin mutlaka haberi olur !

EraOFSET kullanıcıların hata yapmalarını veya kötü niyetli hareket etmelerini şansa bırakmamak için kullanıcıların programda yaptığı her işlemi kayıt altına alır ve yöneticiyi haberdar eder. Herhangi bir kayıt üzerinde yapılan değişiklikler , tarih ve yapan kişi mutlaka kaydedilir. Yönetici bu kayıtları inceleyerek her türlü denetimi kolayca yapabilir. Kullanıcının kaç kez kaydet tuşuna bastığını dahi görebilir. En çok hatayı yapan personeli rahatlıkla bulabilir.