MENÜ

ÜRETİM

Planlama , işi şansa bırakmamaktır

Üretim ; ister matbaacılıkta , ister diğer sektörlerde olsun bir dizi işlemlerin arka arkaya aksatılmadan yapılmasıdır. Bu üretim zincirinde halkalardan biri koptuğunda sonraki halkalar da üretim sürecinden kopmakta ; üretim, hasarlı halka tamir edilene kadar durmaktadır ! Oysa üretim işlemi şansa bırakılamayacak kadar önemli ve acil bir işlemdir.

ERAOFSET şansı kontrol etmenizi sağlar

EraOFSET , üretimin her aşamasını planlayarak kontrol altında tutmanızı sağlar. Programda üretim için gerekli malzemelerin zamanında tedarik edilmesi için tedarik listesi oluşturulması ; baskı , mücellit gibi üretim aşamalarının istasyonlardan zamanında tamamlanması için her aşamayı planlamak mümkündür.

Her istasyona özel iş emri çıkarılır

EraOFSET'te istasyonlara gönderilen iş emirleri sadece o istasyon için gerekli bilgileri içerir. Böylece personel gereksiz bilgilerle uğraşmaz. Maksimum verim için zaman maksimum dikkatle kullanılmalıdır. Gereksiz detaylarla uğraşmak sadece zaman kaybıdır.İstasyonlara özel çıkarılan iş emri formları özelleştirilebilir. İşletmemize uyar mı diye sıkıntı çekmezsiniz.

İstasyonların boş zamanlarını takip etmek kolaydır

EraOFSET Matbaa Yönetim Sisteminde istasyonların günlük , haftalık ve aylık çalışma planlanlarını rahatlıkla görebilir ve düzenleyebilirsiniz. İstasyonların boş zamanlarında uygun işleri birinden diğerine kaydırarak maliyetlerde azalma sağlayabilirsiniz.


Ekran Görüntüleri - Üretim Takip Formu

Üretimdeki işlemlerinizi bu formdan takip edebilir, üretim girişi yapabilir ya da iptal edebilirsiniz.

Üretim Takip İşlemleri