MENÜ

ÜRÜNLERİMİZ

EraOFSET Modülleri

Era Yazılım tarafından geliştirilen EraOFSET entegre matbaa yönetim programı matbaa sektöründe yaşanan pek çok karmaşıklığa çözüm getirmiştir. Her sektörde olduğu gibi matbaa sektöründe de müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu nedenle müşterilere hızlı ve kaliteli servis vermek matbaanın sektördeki rekabeti açısından son derece önemlidir. EraOFSET birkaç dakika içerisinde müşteriye teklif verilmesini, teklif siparişe dönüştükten sonra, siparişlerin her iş istasyonuna özel ayrıntılı iş emri ile üretime gönderilmesini sağlar. Siparişler istendiği takdirde üretime girmeden önce planlanır. Üretimin hangi aşamada olduğu kolaylıkla takip edilerek müşteriye bilgi verilebilir. Siparişler cari ve stok kayıtlarına anında yansıtılır. Böylece işletmenizin tüm işlemlerini tek elden kontrol ederken verdiğiniz kaliteli hizmetlerle müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamış olursunuz.

EraOFSET sayesinde:
  Müşterilerinize birkaç dakika içinde hızlı ve doğru maliyetli teklifler verirsiniz. teklif ve üretim arşivlemesi yapabilirsiniz.
  Teklifler ve siparişler üzerinden müşteri temsilcilerinizin verimliliklerini kontrol altında tutarsınız.
  Hangi iş hangi makine veya istasyonda, ne zaman tamamlanacak gibi bilgiler her an elinizin altındadır.
  Makineler veya bölümlerin iş ve dolulukları elinizin altındadır. Yeni işler için termin verirken zorlanmazsınız.
  Üretimin her aşamasını kontrol altında tutarsınız. Süprizler oluşmadan yakalanır ve engellenir. Müşteri telefonlarına çıkmak artık hiç zor değil.
  Mesailer planlanır hale gelir. Beklenmedik maliyetlerle karşılaşmazsınız.
  Her iş istasyonunuza özel, detaylı iş emirleriyle çalışanlarınızı gereksiz ayrıntılara boğmaz, daha verimli çalışmalarını sağlarsınız.
  Müşterilerinizin tüm işlemlerini daha sağlıklı takip eder ve onlara daha kaliteli hizmet vermiş olursunuz.
  Stok durumlarınızı güncel olarak takip edersiniz.
  İşletmenizin tüm işlemlerini programlarınızda ikinci şirket açmadan tek şirket altında takip edersiniz.
  Başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan entegre bir otomasyon içinde hem hatalardan, eksiklerden veya unutmalardan kurtulur hem de süreçleri hızlandırarak verimliliğinizi artırırsınız.
  Program kullanıcılarına atadığınız yetkilerle programı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Kullanıcılar çalışacakları ekranlarda sizin izin verdiğiniz bilgileri görürler.

Aklınıza gelmeyen pek çok kolaylığı sizin için biz düşündük ve gerçekleştirdik. Matbaanız artık kontrol altında...
Müşterilerimizin anlatımıyla EraOFSET