MENÜ

CRM DUYURU - MESAJLAŞMA

Ofis İçi Haberleşme Kolaylığı

CRM Modülünde yer alan duyuru gönderme-alma modülü sayesinde kullanıcılar herhangi bir kullanıcıya ya da tüm kullanıcılara özel veya genel mesajlar gönderebilir. Böylece herhangi bir toplantı veya haber ofisteki tüm personele aynı anda duyurulabilir. 'Duymadım,haberim olmadı' şeklindeki mazeretler ortadan kaldırılarak personelin koordineli çalışması sağlanabilir.

Kullanıcı mesaj kutusunu yönetebilir

Kullanıcılar gönderdikleri mesajın gönderilen kişiler tarafından ne zaman görüleceğini belirleyebilir. Örneği bir sekreter patronuna saat 9:30 da randevunuz var hatırlatmasını yapabilir . Gönderdiği mesajın alıcı tarafından görülüp görülmediğini anlayabilir. Mesajların ne kadar süre için geçerli olduğunu belirtebilir. Gönderdiği ya da aldığı mesajları silip düzenleyebilir.

Kullanıcılar, diğer kullanıcılara olduğu gibi, kendilerinede duyuru veya hatırlatma gönderebilirler. Böylece sistemi "Hatırlatıcı" olarakta kullanabilirler. Hatırlatıcı belirttiğiniz tarih ve saatte, istediğiniz kadar aralıkla ( saatlik, günlük, haftalık, aylık, yıllık v.b.) otomatik olarak ayarlanabilir ve ayarını yaptığınız notunuzu ulaştırır. Notun zamanı geldiğinde çalışmanızı durdurur ve notunuzu hatırlatır. Daha sonra ( dk,saat,gün v.b. ) yeniden hatırlat diyerek isterseniz notunuzun geçerliliğini uzatabilirsiniz.