MENÜ

MUHASEBE - BANKA

Acil ödeme yapılacak , hangi hesabımız müsait ?

EraOFSET kişisel ve kurumsal tüm banka hesaplarınızda gerçekleşen hareketleri kayıt altına almanızı sağlayan banka modülüne sahiptir . Hesaplarınızda ne kadar bakiye olduğunu bankaya telefon açmadan ERAOFSET'ten görebilirsiniz.

Ayrıca hesaplar ile ilişkili POS cihazı varsa ve bu POS sistemi ile ilgili blokaj / komisyon süreleri girilirse, kredi kartları ile yapılan tahsilatlar da otomatik olarak ilgili hesaplarınıza işlenecektir. Hesaplarınıza ARTI bakiye tanımlaması yaparak kredili hesap kullanabilirsiniz. Bakiyeleriniz : Toplam Bakiye ve Kullanılabilir Bakiye olarak ayrı ayrı gösterilir.

Banka modülü ile diğer modüller entegre çalışır. Banka hesaplarınızdan Kasa'ya para giriş veya çıkışı yapabilir, Personel Maaşları ödeyebilir, Carilere Havale yapabilir veya İşletme Giderleriniz için ödemeler yapabilirsiniz (Tel, Su v.s. ) Bankadan yapılan bu işlemler ayrıca ilgili modüllerede otomatik olarak yansıtılır.

Kredi ödemelerim ne olacak?

EraOFSET bankalardan aldığınız kredileri tek tuşla taksitler halinde kaydeder. Kredi ödeme zamanı geldiğinde ödenmesi gereken tutar hesabınızda borç olarak görünür.