MENÜ

YÖNETİM - GENEL DURUM

Arkanıza yaslanın ve ...

Yönetim modülünün bir parçası olan genel durum izleme EraOFSET'e kaydedilen tüm işlemleri son durumlarıyla tek ekrandan takip etme imkanı sunar. Yönetici "bugün yapılan satışlar nelerdir?" , "bugün yeni müşteri kazandık mı?" , "Era Yazılım'ın siparişi ne oldu ?" sorularına cevap bulmak için personelden rapor almak yerine koltuğunda arkasına yaslanarak programını açar ve sadece kayıtlara tıklar .

"Yöneticinin yazılıma fransız olması !"

Matbaa işletmecisinin, işletmede kullanılan yazılım ile ilgili bilgisi veya bilgisizliği, personelin yeterliliği veya yetersizliğini de ortaya çıkarır. İstenilen raporların alınamaması veya geç alınabilmesi acaba yazılımla ilgili bir durum mudur ? EraOFSET bu soruna temel bir çözüm getiriyor. "Yönetim Modülü"

"Yönetim Modülü"

Yazılım içerisindeki tüm modüllerden yapılan işlemler, bu modül tarafından görülür. "Bugün Alınan Teklifler" veya Kasa'dan yapılan ödemeler gibi, Onlarca seçenek ile ilgili işlemler saniyeler içerisinde "Yönetim Konsoluna" getirilir. Getirilen işlemlerin kim tarafından, hangi bilgisayarda, ne zaman yapıldığı ve detay bilgileri görünür. İstenirse tek bir fare "tıklaması" ile yazılım ilgili kayıt ekranını açar. Örneğin bugün çıkılan çekleri görmek istediniz. Tıkladınız ve bugün çıkılan çekler anında yönetim ekranınıza geldi. İçlerinden bir tanesine tıklarsanız size otomatik çek çıkış ekranı açılır ve çekle ilgili kayıt bilgisi gösterilir. Bunun gibi yazılımın tüm modüllerinden yapılmış işlemlere Yönetim ekranından ulaşılabilir. Yönetici, tek ekrandan, çeklerin nereden girildiğini, faturaların hangi ekrandan kesildiğini veya tahsilatların, siparişlerin, tekliflerin hangi ekranlardan girildiği gibi bilgileri bilmesine dahi gerek kalmadan tüm yazılımı tek ekrandan izleyebilir. Yöneticilerin "hep istediği buydu" diye düşünüyoruz.