MENÜ

MUHASEBE - ÇEK SENET

Tüm ihtiyaçlarınız düşünülmüştür

EraOFSET'te çek ve senetlerinizin takibine yarayan tüm işlemler mevcuttur. Tahsilat , ödeme , ciro etme, tahsilata verme , karşılıksız çıkma gibi tüm durumlara ait işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir . Ciro ettiğiniz çekiniz karşılıksız mı çıktı ? Siz sadece çeki karşılıksız olarak işaretlersiniz , program çeki veren kişiye borç , çeki ciro ettiğiniz kişiye alacak kaydını otomatik olarak yapar.

Çekinizi veya Senedinizi unuttunuz mu ?

EraOFSET'e girilen tüm çek ve senetler otomatik olarak "Hatırlatma" modülüne de işlenmiş olur. Program ayarlarınızda belirttiğiniz kişilere ( Kendinize, muhasebe sorumlusuna v.b. ) ve belirttiğiniz zaman kadar önceden ( 2 gün , 3 gün, 2 Saat v.b.) çek / senet ile ilgili hatırlatmalar program tarafından yapılır. Mali sicilinizi ve ticari itibarınızı muhasebe elemanlarınızın beceri ve hafızasından ayırmanızın gereğini başka nasıl anlatsak ?

Listeleme kolaydır

Çek - senet işlemlerine ait raporlar bir tıklamayla kolaylıkla alınabilmektedir. Cari bazında, vade aralığı , tutar aralıkları, tahsildar veya banka gibi bir çok kritere göre listeler alabilir bu listelerinizi yazıcı/faks/mail yoluyla yazılım üzerinden iletebilirsiniz.