MENÜ

ÜRETİM - SEVKİYAT

Durun ! Acaba kaydettiniz mi?

Matbaa işletmesi için siparişlerin zamanında üretilmesi kadar zamanında teslim edilmesi de önemlidir. Ancak teslimattan önce asıl önemli olan bu teslimattan muhasebenin haberinin olup olmadığıdır , yani acaba bu üretim muhasebe kayıtlarınıza girilmiş midir? Ya unutulduysa ? EraOFSET'te yapılan her üretim , müşterinin hesabına (muhasebeci tekrar girmeden) otomatik olarak işlendiği gibi , muhasebenin haberi olmadan teslimat da yapılamaz (bu şekilde çalışmak isteyen işletmeler için bu bir ayardır). Muhasebeden sorumlu personel teslimat için bekleyen ürünlere onay vermediği sürece "Teslimat Listesi"ne aktarılmaz.

Sevkiyatlar matbaa işletmesinden parti parti yapılabilir. Örneğin üretimi devam eden 100.000 adetlik bir siparişin üretimi tamamlanmış 20.000 adedinin irsaliyelendirilmesi 1-2 saniye alır. Bu şekilde üretim istenildiği kadar parti şeklinde sevk edilir veya daha sonra sevk edilmek üzere stoğa aktarılır. Partiler şeklinde irsaliyelendirilerek gönderilen siparişler istenirse otomatik olarak birlikte veya başka sevkiyat / irsaliyelerle tek faturada toplanabilir. Yalnızca fatura cildiniz ile yazılımın verdiği numarayı kontrol etmek kadar kısa sürede üstelik. Bunun yanında her irsaliyeyi isterseniz ayrı ayrı adreslere gönderebilirsiniz ve bunun için ayrı ayrı cari kartlar da açmazsınız !

Matbaa işletmesinde sevkiyat sorumlu / sorumluları, yalnızca sevkiyat listelerini kontrol ederler ( sistem tarafından otomatik hazırlanır ). Sevkiyat listesinde olmayan hiçbir ürün teslim edilmez. Teslim edilen her üründe zaten sistem tarafından muhasebeye aktarılmıştır. ( gerekli kayıtlar yapılmıştır ) Sevkiyat listesinde mal teslimi yapılırken "Mal Teslim Formları" otomatik hazırlanır ürün ile birlikte gönderilir.