MENÜ

CRM SATIŞ

Tekliften satışa bağlantı ve eş zamanlı çalışma

Satış bölümünüzdeki müşteri temsilcilerinin müşterileriniz için oluşturduğu tekliflerden onaylananlar tek tuş ile siparişe çevrilir. Siparişlerinize ait işlemler üzerinde değişiklik veya düzeltme yaptığınızda sonuçları anında diğer entegre modüllere (muhasebe de dahil) aktarılır.

Faks ve Mail Entegrasyonu

Matbaa Yönetim Sistemi içerisindeki tüm rapor ve çıktıların faks veya mail aracılığı ile müşterilerinize gönderilebilmesi için bağlantıları hazırdır. Faks ve mail ayarlarını yaptıktan sonra yazıcıdan alınabilen her türlü çıktı mail veya faks olarak da gönderilebilir. İster göründüğü gibi isterseniz Microsoft Word, Excel veya diğer formatlara çevrilerek.

Satış Sözleşmeleri

Tekliften dönüştürülen veya siparişten girilen tüm satışlara ait sözleşmeler tek tuş ile hazırlanır ve imalattan önce istenirse imzalanmak üzere fax veya mail aracılığı ile otomatik olarak gönderilebilir.

Ajans Komisyonları

Tekliften dönüştürülen veya doğrudan sipariş olarak girilen işler için işi getiren ajans veya aracıya komisyon verilebilir. Komisyonlar teklif içerisine dahildir bu bilgi müşteriye yansıtılmaz. Gerçekleşen satışla birlikte hem müşterinin muhasebe hesabına hem de ajans veya komisyon verilen firma/kişilerin muhasebe hesaplarına siparişle bağlantılı olarak otomatik olarak aktarılır.

Satış ve Stok ilişkisi

Siparişi girilen ürün için gerekli malzemenin stoklarda olup olmadığı istenirse otomatik olarak görülebilir. İstenirse Tedarik Planlaması yapılmak üzere planlamaya bırakılabilir.

Personel Kârlılığı ve Prim

Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ile cariler (müşteriler) arasındaki eş zamanlı entegrasyon sayesinde müşterilere yapılan satışların karlılığı, müşteri iskontoları ve oluşan primler takip edilerek personelin muhasebe hesabında otomatik oluşturulur. Prim takip sistemi yaptığınız ayarlara göre, kapatılabilir, Satışta Prim veya Tahsilatta Prim seçeneklerinden biri ile takip edilebilir.